Track displayed files (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Size
hy: Չափ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր
