Track displayed files (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Size
is: Stærð

en: Time
is: Tími

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Comment
is: Ummæli

en: File size
is: Skráarstærð

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: No name
is: Ekkert nafn
