Track displayed files (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Size
ka: ზომა

en: Time
ka: დრო

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Comment
ka: კომენტარი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი
