Track displayed files (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Size
kk: Көлем

en: Time
kk: Уақыт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
