Track displayed files (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್

en: time
kn: ಸಮಯ
