Track displayed files (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Size
ku: قەبارە

en: Time
ku: کات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو
