Track displayed files (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Size
lt: Dydis

en: Time
lt: Laikas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: File size
lt: Failo dydis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Displays
lt: Rodymai
