Track displayed files (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Size
lv: Izmērs

en: Time
lv: Laiks

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Displays
lv: Attēlojumi
