Track displayed files (8.x-1.0) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Size
ms: Saiz

en: Time
ms: Masa

en: Filename
ms: Nama fail

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Created
ms: Diciptakan

en: Roles
ms: Peranan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Comment
ms: Komen

en: File size
ms: Saiz fail

en: Counter
ms: Pembilang

en: Browser
ms: Pelayar

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama
