Track displayed files (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Time
nn: Tid

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar
