Track displayed files (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Size
pl: Rozmiar

en: Time
pl: Czas

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: Role ID
pl: ID roli

en: Comment
pl: Komentarz

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Counter
pl: Licznik

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: No name
pl: Brak nazwy

en: View more
pl: Zobacz więcej

en: Custom link text
pl: Własny tekst odnośnika

en: Platform
pl: Platforma

en: Displays
pl: Formaty

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).
