Track displayed files (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Size
pt: Tamanho

en: Time
pt: Hora

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Attachment
pt: Anexo

en: Created
pt: Criado

en: Roles
pt: Papéis

en: Role ID
pt: ID do papel

en: Comment
pt: Comentário

en: File size
pt: Tamanho do arquivo

en: Counter
pt: Contador

en: Browser
pt: Navegador

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Anonymous user
pt: Usuário anônimo

en: No name
pt: Sem nome

en: Displays
pt: Exibições

en: File mime
pt: Mime de arquivo
