Track displayed files (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Size
sk: Veľkosť

en: Time
sk: Čas

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: No name
sk: Bez názvu

en: Displays
sk: Zobrazenia
