Track displayed files (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Size
sv: Storlek

en: Time
sv: Tid

en: Filename
sv: Filnamn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Comment
sv: Kommentar

en: File size
sv: Filstorlek

en: Counter
sv: Räknare

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: No name
sv: Inget namn

en: View more
sv: Visa mer

en: Displays
sv: Visningar
