Track displayed files (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Time
th: เวลา

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Displays
th: แสดง
