Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Active
is: Virkin
