Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Active
cs: Aktivní

en: Comment
cs: Komentář

en: Block Content
cs: Obsah bloku

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
