Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bundle
gu: બંડલ
