Track Usages (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ
