Track Usages (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Comment
lt: Komentaras

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
