Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Active
af: Aktief

en: Comment
af: Kommentaar
