Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Comment
ar: التعليق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
