Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Active
cy: Gweithredol

en: Comment
cy: Sylw

en: Warning message
cy: Neges rybudd
