Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Active
da: Aktiv

en: Comment
da: Kommentar

en: Warning message
da: Advarsel

en: Queue
da: Kø

en: Block Content
da: Blokindhold

en: Link field
da: Link-felt

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Entity types
da: Enheds typer
