Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Bundle
fa: بسته

en: Entity reference
fa: ارجاع موجودیت
