Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Active
fil: Aktibo

en: Comment
fil: Puna
