Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Comment
fr: Commentaire

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Queue
fr: File

en: Bundle
fr: Type

en: Block Content
fr: Contenu du bloc

en: New configuration
fr: Nouvelle configuration

en: Block field
fr: Champ de bloc

en: Link field
fr: Champ lien

en: Module settings
fr: Paramètres du module

en: Entity reference
fr: Référence à une entité

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin

en: HTML links
fr: Liens HTML
