Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Active
ja: アクティブ

en: Comment
ja: コメント

en: Configurations
ja: システム構成

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Queue
ja: キュー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Block Content
ja: ブロックコンテンツ

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Entity reference
ja: エンティティ参照

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: Plugin ID
ja: プラグインID
