Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: Comment
kk: Пікір
