Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Active
lv: Aktīvs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Bundle
lv: Komplekts
