Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
