Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Comment
oc: Comentari

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Bundle
oc: Paquet
