Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
