Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: Comment
sv: Kommentar

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Queue
sv: Kö

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Block Content
sv: Innehåll i block

en: Link field
sv: Länkfält

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
