Track Usages (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Active
tr: Etkin

en: Comment
tr: Yorum

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Block Content
tr: Blok İçeriği

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Entity reference
tr: Varlık referansı

en: Entity types
tr: Varlık tipleri

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
