Activity Tracker (1.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Comments
ast: Comentarios

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: new
ast: nuevu

en: updated
ast: anováu

en: Name
ast: Nome

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Published
ast: Espublizáu

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: 1 new | @count new
ast[0]: 1 nuevu
ast[1]: @count nuevos

en: @time ago
ast: hai @time
