Activity Tracker (1.0.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Comments
ca: Comentaris

en: Last updated
ca: Última actualització

en: new
ca: nou

en: updated
ca: actualitzat

en: Name
ca: Nom

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Published
ca: Publicat

en: Tracker
ca: Seguidor

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: @time ago
ca: fa @time

en: Activity
ca: Activitat

en: About
ca: Detalls

en: The date the node was last updated.
ca: La data en què es va actualitzar per darrer cop el node.

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Uses
ca: Usos

en: The node ID of the node.
ca: L'ID de node del node.

en: User posted or commented
ca: Usuari ha publicat o comentat

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
ca: Mostra els nodes només si un usuari ha publicat el node o hi ha comentat.

en: Whether or not the node is published.
ca: Si el node és o no publicat.

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: Tracking new and updated site content
ca: Seguiment del contingut nou o actualitzat del lloc

en: Tracking user-specific content
ca: Seguiment de contingut específic d'un usuari

en: My recent content
ca: El meu contingut recent

en: Enables tracking of recent content for users.
ca: Permet als usuaris el seguiment del contingut recent.

en: Indexed %count content items for tracking.
ca: S'ha indexat @count element de contingut per a seguiment.

en: Tracker - User
ca: Tracker - Usuari
