Activity Tracker (1.0.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Comments
oc: Comentaris

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: new
oc: novèl

en: updated
oc: mes a jorn

en: Name
oc: Nom

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Published
oc: Publicat

en: Tracker
oc: Seguiment

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: @time ago
oc: i a @time

en: Activity
oc: Activitat

en: About
oc: A prepaus

en: Nid
oc: Nis

en: The date the node was last updated.
oc: Data de darrièra mesa a jorn del nosèl.

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Uses
oc: Usatges

en: User posted or commented
oc: Publicat o commenté per l'utilizaire

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
oc: Aficha los nosèls solament se l'utilizaire a creat lo nosèl o commenté lo nosèl.

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Tracking new and updated site content
oc: Seguiment del contengut novèl o actualizat del site

en: Tracking user-specific content
oc: Seguiment de contengut específic d'un utilizaire

en: My recent content
oc: Mon contengut recent

en: Enables tracking of recent content for users.
oc: Activar lo seguiment del contengut recent pels utilizaires.

en: Indexed %count content items for tracking.
oc: S'es indexat @count element de contengut per seguiment.
