Activity Tracker (1.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: new
ps: نوی

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Name
ps: نوم

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Activity
ps: چارندتیا

en: About
ps: په اړه
