Activity Tracker (1.1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: new
km: ថ្មី

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: About
km: អំពី

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Uses
km: ប្រើ

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​

en: Tracking new and updated site content
km: តាមដាន​មាតិកា​តំបន់​បណ្ដាញ​ថ្មី និង​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Tracking user-specific content
km: តាម​ដាន​មាតិកា​ជាក់​លាក់​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​

en: My recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​របស់​ខ្ញុំ

en: Enables tracking of recent content for users.
km: បើក​ការ​តាម​ដាន​មាតិកា​ថ្មី​ៗ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: Indexed %count content items for tracking.
km: ធាតុ​មាតិកា %count ដែល​បាន​ដាក់​លិបិក្រម សម្រាប់​ការ​តាមដាន ។
