Activity Tracker (1.1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: new
te: కొత్త

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: Name
te: పేరు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: 1 new | @count new
te[0]: 1 కొత్తది
te[1]: @count కొత్తవి

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
