Activity Tracker (1.1.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Comments
he: תגובות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: new
he: חדש

en: updated
he: עודכן

en: Name
he: שם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Published
he: מפורסם

en: Tracker
he: מעקב

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: @time ago
he: לפני @time

en: Activity
he: פעילות

en: About
he: אודות

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Uses
he: שימושים

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Indexed %count content items for tracking.
he: נוספו לאינדקס, לצורך מעקב, %count פריטי תוכן .

en: Boolean indicating whether the node is published.
he: מתג המציין אם התוכן במצב מפורסם.
