Activity Tracker (1.1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: new
mn: шинэ

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: @time ago
mn: @time өмнө
