Activity Tracker (1.1.0) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Comments
pl: Komentarze

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: new
pl: nowy

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Name
pl: Nazwa

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Published
pl: Opublikowane

en: Tracker
pl: Historia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: @time ago
pl: @time temu

en: Activity
pl: Aktywność

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: The date the node was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji węzła.

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Uses
pl: Używa

en: The node ID of the node.
pl: ID węzła

en: User posted or commented
pl: Użytkownik nadesłał lub komentował

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
pl: Ogranicza wyświetlanie węzłów do tych, które dodał lub na które odpowiedział użytkownik.

en: Whether or not the node is published.
pl: Czy węzeł jest opublikowany.

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Tracking new and updated site content
pl: Śledzenie nowej i aktualizowanej zawartości strony

en: Tracking user-specific content
pl: Śledzenie zawartości użytkowników

en: My recent content
pl: Moja ostatnia zawartość

en: Enables tracking of recent content for users.
pl: Włącza śledzenie ostatniej zawartości dla użytkowników.

en: Indexed %count content items for tracking.
pl: Zindeksowano %count ostatnio dodanej zawartości.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
pl: ID węzła stworzonego lub skomentowanego przez użytkownika węzła. Musisz użyć argumentu lub filtra na UID, w przeciwnym wypadku otrzymasz błędne wyniki używając tego pola.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
pl: ID użytkownika, który zmienił węzeł (zarówno go stworzył jak i skomentował).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
pl: Data węzła został ostatnio zaktualizowana lub skommentowana. Musisz użyć argumentu lub filtra na UID, w przeciwnym wypadku otrzymasz błędne wyniki używając tego pola.

en: Tracker - User
pl: Obiekt śledzący - Użytkownik

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
pl: Niezależnie od tego czy węzeł jest opublikowany. Musisz użyć argumentu lub filtra na UID, w przeciwnym wypadku otrzymasz błędne wyniki używając tego pola.

en: Tracker settings
pl: Ustawienia śledzenia aktywności

en: Cron index limit
pl: Limit indeksowania przez demona cron

en: Nodes user posted/commented on
pl: Węzły dodane / skomentowane przez użytkownika

en: UID of a nodes user posted/commented on
pl: UID węzłów dodanych / skomentowanych przez użytkownika

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Activity</em> tab from the user's profile page.
pl: W celu obejrzenia nowej i uaktualnionej zawartości danego użytkownika należy kliknąć zakładkę <em>Aktywność</em> na stronie z jego profilem.

en: Activity Tracker
pl: Śledzenie Aktywności (Activity Tracker)

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
pl: Moduł Activity Tracker prezentuje ostatnio dodaną lub zaktualizowaną zawartość dla całej strony i poszczególnych użytkowników. Moduł nie posiada konfiguracji. Więcej informacji w <a href=":tracker">dokumentacji online modułu Activity Tracker</a>.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
pl: Strona <a href=":recent">Ostatnio dodana zawartość</a> pokazuje najnowszą zawartość w kolejności od ostatnio dodanych i zaktualizowanych treści. Prezentowane są typy zawartości, tytuł, nazwa autora, czas ostatniej aktualizacji. Zawartość jest uznawana za zaktualizowaną jeśli zmieni się w niej treść lub zostanie do niej dodany komentarz. Zakładka <em>Moja ostatnia zawartość</em> ogranicza listę do zalogowanego użytkownika.

en: The {node}.nid this record tracks.
pl: Identyfikator {node}.nid węzła, który jest obserwowany.

en: Boolean indicating whether the node is published.
pl: Wartość logiczna wskazująca czy węzeł jest opublikowany.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
pl: Czas ostatniego zapisu lub skomentowania węzła w formacie Unix timestamp.

en: The {user}.nid this record tracks.
pl: Identyfikator {user}.nid węzła, który jest obserwowany.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
pl: {users}.id autora węzła lub komentarza.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
pl: Czas ostatniego zapisu lub skomentowania użytkownika w formacie Unix timestamp.
