TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: Export
pt: Exportar

en: Other
pt: Outros

en: Your Name
pt: Seu Nome

en: Flush
pt: Limpar

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Uses
pt: Usos

en: Dashboard
pt: Painel
