TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Export
vi: Xuất

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
