TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
