TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Other
gl: Outro

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Uses
gl: Usos

en: Dashboard
gl: Panel de control
