TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Export
id: Ekspor

en: Other
id: Lainnya

en: Flush
id: Bersihkan

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Uses
id: Penggunaan

en: Dashboard
id: Dasbor
