TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Other
tr: Diğer

en: Your Name
tr: Adınız

en: Flush
tr: Temizle

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Uses
tr: Kullanım

en: Dashboard
tr: Pano
